MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Loungemöbel 15526183
nr 1552 6183
Loungemöbel
2 st fåtöljer + bord, Claesson Koivisto Rune, "Bowie", för David Design. Ek, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Längd: 72 cm. Djup: 72 cm. Höjd: 34 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:01:01
17/7 18:56:01
17/7 18:56:39